Zdá se, že sledujeme úpadek diváckého zájmu u reality show Mladší o pár let, který moderuje nestárnoucí Sabina Laurinová. Běží teprve od ledna, a Prima už dvakrát změnila čas vysílání. Naposledy na čtvrtek pozdě večer (po 22. hodině), a to byl zřejmě polibek smrti, ze kterého určitě neměl radost ani sponzor pořadu, kterým je klinika plastické chirurgie GHC Praha. Nevím kolik bylo plánováno dílů, ale v každém případě od příštího týdne jsem ho již v programu neviděl.

Na primě docházhí prakticky ke střídání stráží, od 17. března se začne vysílat tematicky podobný pořad Jste to, co jíte s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a ing. Petrem Havlíčkem. Kosmetiku, kadeřnictví a estetickou medicínu nahradí výživové poradenství, diety a cvičení. Tahe změna je mi sympatická a doufám, že nová řada seriálu Jste to, co jíte si povede u diváků lépe. Jde sice o zábavu, nicméně o zábavu, která s sebou nese i trochu osvěty.


Jeden komentář k „Plastická chirurgie už netáhne diváky“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

  1. Saja napsal:

    Osobně se nezájmu vůbec ale vůbec nedivím…

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>