Bazén se dnes stává již běžným prvkem a nabízí osvěžení, zábavu, relaxaci a odpočinek. Vlastní bazén na zahradě, ten jistě uvítají nejen dospělí, ale i děti a celá rodina. Předem je třeba uvážit velikost vzhled a účel bazénu. Jiné rozměry bude mít bazén určený pro vodní hrátky dětí a jiný pro příznivce skutečného plavání. Mezi přední dodavatele luxusních bazénů patří firma Aquamarine Spa.

Laminátové bazény Riviera Pool

Laminátové bazény Riviera Pool je hravě překonají většinu představ o soukromém bazénu. Jedná se o svět výjimečného designu, kvality a dokonalé pohody. Společnost Aquamarine Spa je schopna podle vašich individuálních požadavků vytvořit bazén, který se stane dominantou a pýchou zahrady. Využijte jejich nabídky a nechte veškeré starosti s realizací na opravdových profesionálech v oboru. Bazény od Aquamarine Spa, to je kvalita, skvělý servis a rozsáhlá nabídka příslušenství. Riviera pool patří mezi přední výrobce předem montovaných bazénů a vířivek z polyesteru. Tyto bazény a vířivky se velmi snadno udržují. Riviera pool sídlí v německém Geeste, kde se nachází také její výrobní továrna.

Nerezové bazény Polytherm

Společnost Aquamarine se více než dvě desítky let plánuje, vyrábí a instaluje kvalitní nerezové venkovní bazény. Bazény Polytherm spojují eleganci, nejvyšší standardy kvality a trvanlivost. Mezi výhody patří rovněž dokonalá funkčnost. Exkluzivní bazény Polytherm se dodávají v libovlných rozměrech a tvarech. Bazény do velikosti 16 x 4 m se dovezou jako celek, který se jen jeřábem umístí na připravené místo. Větší modely se montují přímo v místě instalace.

Příklady bazénů


Žádný komentář k „Bazény pro relaxaci“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>